Performans

Gerçek sürüş keyfi...

CiclotteCiclotte, karbon alaşımlı gövdesi sayesinde sıradışı yapıya sahip bir fitness bisikletidir. Sade tasarımı ve yapımında kullanılan malzemelerin özelliği sayesinde parkurda yarışıyormuş hissini uyandırır.

Sele

Karbon ve Alcantara® yastıklama malzemesi (karbon & fiber versiyon) veya jel (çelik versiyon) kullanılarak imal edilen sele, spesifik teknik gereksinimlere bağlı olarak: iki yukarı, bir yatay ve birde aşağı olmak üzere 4 ayrı şekilde ayarlanabilir.

Gösterge Paneli

Ev otomasyon sistemlerinden esinlenilerek tasarlanmış olan dokunmatik ekran, 12 kademeli zorluk seviyesine sahiptir.

Gidon

Karbon gidon, bu formun en karakteristik özelliklerinden biridir. Antreman süresi boyunca önkol kaslarını sabit basınç altında tutar. Anatomik olarak farklı sürücü duruş pozisyonlarına uyum sağlamak için kendi etrafında dönecek şekilde ayarlanabilir.

Pedallar

Kısaltılan bacak-gövde mesafesi, tüm bacaktaki eklemlerin rotasyonal hareketinin doğru biyomekanik şekilde gerçekleşmesini sağlar. Geniş pedal yüzeyi sayesinde antreman esnasında pedallara maksimum güç uygulanmasına imkan tanır.

Pedal mekanizması

Kilit açma-kapama mekanizması dış tekerleğin pedallara entegre şekilde dönmesini ya da devre dışı kalmasını sağlar. Bu sayede maksimum akustik konfor sağlanır.

Transmisyon

Ciclotte teknolojisinin orijinal patenti olan çift planet dişli episikloit sistem; dört farklı dişliyle sadece 58 mm lik fonksiyonel bir alanda volan turlarını katlayarak (her pedal turuna yaklaşık 4 volan turu) yüksek düzeyde manyetik alan oluşturarak direnci artırır.

Destek ayakları

Geniş destek ayaklarının kıvrımı, üzerindeki yükü optimum şekilde dağıtarak maksimum stabilite ve estetik bir görünüm sağlar.

İletişim Bilgilerimiz


Bayar Caddesi Anadolu Sitesi A Blok No:38/33, 34736 Kozyatağı İSTANBUL


This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


İstanbul: +90 (533) 364 4121
İstanbul: +90 (533) 345 1328
Ankara: +90 (533) 689 3185

KronoSpor @ Twitter