Blog

PlayTape ile Çocuğunuz Yaratıcılığını Kullansın

Oğlumun ipad, tablet vs. gibi şeylerden uzak durmasını sağlayan, yaratıcılığını ortaya çıkaran ve hatta evimizin duvarları dahil dekor olarak kullandığımız oyun bantlarımızı severek kullanıyoruz.

Pek çok minik araba, tren yolları ve trafik işaretleriyle birlikte kullanabileceğiniz, tren yolları ile çeşitli senaryolar yaratabileceğiniz, Edirne'den Kars'a gidebileceğiniz tek oyuncak sanırım bu. Biz büyükler için bile gerçekten eğlenceli, tecrübeyle sabit. Renkleri göz alıcı, sadece erkek çocuklar için değil, kız çocukları için de ideal. 3 Yaş üzeri tüm çocukların kolayca şekillendirebileceği kadar kolay yırtılıp yapıştırılabiliyor.

Ürünün muadili yok ve taşıması çok kolay, çantaya atıyorsun bitiyor. Plastikten yapılmış, yap boz mantığındaki araba yollarından çok daha ucuz ve kullanışlı. Doğayla dost, geri dönüştürülebilir malzemeden yapılmış ödüllü bir oyuncak. Kanserojen madde içermiyor, yapıştırılıp çıkartıldığında herhangi bir leke veya kalıntı bırakmıyor. Kokusuz ama rengarenk, zararlı boya da içermiyor, tamamen doğal…

En yaratıcı oyun malzemesi, PlayTape https://www.kronoshopping.com/playtape/yol_bantlari sitesinde satışta.

Playtape

İletişim Bilgilerimiz


Bayar Caddesi Anadolu Sitesi A Blok No:38/33, 34736 Kozyatağı İSTANBUL


This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


İstanbul: +90 (533) 364 4121
İstanbul: +90 (533) 345 1328
Ankara: +90 (533) 689 3185

KronoSpor @ Twitter