Yüzücü Gözlükleri: Özellikler

Yüzücü GözlükleriSwans yüzücü gözlüklerinin tüm modellerinde lenslerin iç tarafı buğulanmaya karşı kimyasal bir madde ile (Anti-fog) kaplanmıştır. Ayrıca tüm lensler, güneş ışığının insan gözüne ve sağlığına en zararlı olan ultraviyole ışınlarını absorbe edici (soğurma yapıcı) bileşenler içeren maddelerle kaplıdır. Darbeye karşı en dayanıklı malzemeler arasında yer alan polikarbonat lensler de Swans yüzücü gözlüklerinde bir standarttr.

Swans yüzücü gözlükleri daha hızlı yüzmenize imkan sağlayacak ve su sızdırmaz şekilde tasarlanmış olup, kullanımı son derece kolay ve keyiflidir. Kadın, erkek ve çocuk yüzücülerin her biri için farklı modelleri mevcuttur. Üretiminde en son Japon teknolojisi kullanıldığı için gözünüzü çok uzun yıllar (gerekli bakım ve koruma ile) her türlü zararlı kimyasal madde ve ultraviyole ışınlardan korur.

  UV Koruma: Zararlı ultraviyole ışınlarına karşı gözlerinizi korur.  Aynalı: Parlak ışığı yansıtıp gözleri rahatlatan özel bir ayna kaplama uygulanmıştır.  Polarize Lens: Su yüzeyinden yansıyan ışığın parlaklığını azaltır.  Anti-fog: Lensin buğulanmasını önleyen özel Anti-fog malzemesi ile kaplıdır.  Silikon: Gözlüğün deri ile temas eden yerleri silikon malzemeden yapılmıştır.  Irodome: Elastomer malzemeye göre kopma direnci %50 daha fazla olan yumuşak ve esnek malzeme.  Kolay Kontrol Sistemi: Yüzücü, gözlükler yüzündeyken bile kolayca bant ayarını yapabilir.  3D Silikon Conta: 3D silikon conta daha yumuşak ve konforludur.  Kelebek Toka: Özellikle uzun saçlı kadın yüzücüler ve çocuklar için uygundur. Daha kolay takılıp çıkartılabilir.  Değiştirilebilir Burun Bandı: Değiştirilebiir yedek burun bantları mevcuttur.  Fina Onaylı: FINA organizasyonlarında resmi olarak kullanılabilir.  Premium Anti-fog: Uzun yıllar süren araştırmalar sonucu yeni proses tekniklerine göre geliştirilmiş “Premium Anti-fog” özelliğidir. Buğuyu 3 kat daha fazla absorbe etme özelliğine sahiptir.

İletişim Bilgilerimiz


Bayar Caddesi Anadolu Sitesi A Blok No:38/33, 34736 Kozyatağı İSTANBUL


This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


İstanbul: +90 (533) 364 4121
İstanbul: +90 (533) 345 1328
Ankara: +90 (533) 689 3185

KronoSpor @ Twitter