Kullanım Kolaylığı ve Müşteri Memnuniyeti

WaterFlex Ürünlerinin Başlıca Özellikleri:

WaterFlex Elektro-cilalı AISI 316L paslanmaz çelik malzeme
Çıplak ayak kullanım konforu: özel ayakkabı/çorap gerekmez
Olağanüstü yenilikçi, modern, ergonomik tasarım
Farklı kas gruplarını çalıştıran tasarım
Sadece 3 saniyede hızlı su tahliyesi
Sağlığınızı korumak için özel ergonomik aksesuarlar
Kolay saklama için kompakt boyutlar
Havuz zeminine zarar vermez

Marin sınıfı AISI 316L paslanmaz çelik malzemeden üretilen WaterFlex ürünleri bu özelliğinden dolayı klorlu havuz sularına ve tuzlu deniz suyuna karşı dayanıklıdır. Tüm ürünler, çıplak ayak ile kullanım için uygundur, özel ayakkabı veya çorap gerektirmez. Gerek modern ve ergonomik tasarımları gerekse elastik bant ve antreman barı gibi çok yönlü kullanılabilen ilave aksesuarları sayesinde kullanıcıların farklı fiziksel özelliklerine veya farklı antreman programlarına göre istenilen pozisyonda ayarlanabilirler. Aquabike grubu ürünlerde kullanılan perfore gövde ile içerideki su sadece 3 saniyede tahliye edilir. Fazla yer işgal etmemeleri ve kolay saklanabilmeleri için hafif ve kompakt boyutlarda üretilirler, ayrıca kurulum ve kullanımları son derece kolaydır. Aquabike, trambolin, koşu bandı gibi havuz zeminine basarak kullanılan tüm ürünler özel tasarlanmış silikon tekerlekler ve/veya ayaklar sayesinde havuz zeminine hiçbir zarar vermeden taşınıp havuz içine rahatlıkla indirilip kaldırılabilirler.

WaterFlexFransız mühendisliğinin eseri WaterFlex su altı fitness ürünleri son kullanıcıya ulaşmadan önce üretim yerinde uzman bir ekip tarafından sayısız kalite kontrol testinden geçmekte ve sonrasında kullanıcılara en mükemmel şartlarda teslim edilebilmeleri için paketleme aşamasında azami özen gösterilmektedir. Performans ve innovasyon birbiri ile bağlantılı olduğu için tüm ürünler antrenörler, profesyonel sporcular ve sağlık uzmanları tarafından bizzat denenerek test edilmektedir. Sektörün profesyonellerinden alınan geri bildirimler son derece önemlidir, zira bu geri bildirimlerin ileri teknoloji ile entegrasyonu sağlanarak yeni WaterFlex ürünleri tasarlanmaktadır. Ürünlerinde her zaman en son teknolojiyi kullanan WaterFlex, sorumluluk ve memnuniyet ilkelerine sonuna kadar bağlı, insan anatomisine saygılı ve güvenli ürünler sunmaktadır.

Bu noktadan hareketle biz, KronoSpor ailesi olarak kurumsal müşterilerimizin işletim ve bakım mastaflarını minimize ederek ve aynı zamanda sundukları hizmetleri farklılaştırarak hem rekabet avantajı hem de karlılık artırıcı çözümler sunmuş oluyoruz. Ayrıca işletmelerinin doluluk oranına pozitif yönde etki edip yazın olduğu kadar kış aylarında da yapılabilecek alternatif bir aktivite ve ek kazanç imkanı veriyoruz. Bireysel kullanıcılarımız ise WaterFlex ürünlerimizi uzun yıllar yüksek verim alarak kullanmaktadırlar.


WATERFLEX Ekipmanları Ürün Güvenliği Kapsamında 2001/95 EC Avrupa Standartları İle Uyumludur


Tüm WaterFlex ürünleri herhangi bir üretim hatasına karşı 3 yıl garanti altındadır. 3 yıllık bu garanti metal parçalar için geçerli olup diğer metal olmayan (sele, silikon ayak, vs.) parçalar için ise kullanmaya bağlı olarak 6 aydır. Garanti belgesi ürün ile birlikte teslim edilir ve fatura tarihi itibari ile başlar. Teknik servis ve yetkililerce üretim hatası olduğu belirlenen parçalar ücretsiz olarak tamir edilir veya değiştirilir. Tarafımızca yetkilendirilmemiş kişi, kurum ya da kuruluşlarca ürün/ler üzerinde yapılacak her türlü tamirat garantiyi geçersiz kılar.

İletişim Bilgilerimiz


Bayar Caddesi Anadolu Sitesi A Blok No:38/33, 34736 Kozyatağı İSTANBUL


This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


İstanbul: +90 (533) 364 4121
İstanbul: +90 (533) 345 1328
Ankara: +90 (533) 689 3185

KronoSpor @ Twitter